Vystrojte se na Husqvarnu

Nevíte kde sehnat skvělé věci na motorku? Chcete ladit s vaší Husqvarna moto na silnici i v terénu? Chcete kvalitní oblečení na motorku za skvělou cenu? To vše seženete na jednom místě.

Na trhu je spousta moto oblečení ve spoustě různých provedeních, barvách, materiálech a kvalitách. Výběr je až tak široký, že se člověk občas nevyzná a neví, co si vybrat. Pokud ale sháníte oblečení, které bude perfektně sedět a ladit s vaší Husqvarnou, stačí si vybrat u nás.

Na trať dres, mimo ni moto bunda. S logem Husqvarna si u nás tak vyberete jak na závodní trať tak i na vaše enduro dobrodružství. Několik barevných provedení a velikostí, ale především skvělá kvalita značky UFO a Gotland. S těmi se v terénu neztratíte. Skvělé materiály ochrání před vnějšími vlivy počasí a zajistí pohodlí i v „horkých chvílích“. Enduro bundy jsou praktické se svými kapsami, které vám zůstanou i po odepnutí rukávů, což je dalším plusem těhcto bund.

A když už někam vyrážíte, vezměte s sebou i moto batoh, do kterého dáte třeba občerstvení i nářadí. S výjimečně dobrými popruhy vás batoh nebude omezovat a hodí se tak nejen na motorku, ale třeba i na kolo. Obsahují pochopitelně i vaky na vodu, které mají dostatečnou velikost, aby celý den nebyla žízeň problémem.

Mimo oblečení na motorku si lze ale vybrat i běžná trika i mikiny s logem Husqvarna, takže své značce můžete být věrni i mimo trať. U Dypreeho je tak výběr opravdu velký.