Ve znamení Štíra: Najděte ideální minerál podle svého horoskopu

Síla minerálů je mnohdy spojována také se znamením horoskopu. Jestliže jste se narodili ve znamení Štíra, tyto kameny se hodí přesně pro vás. Podpoří totiž vaše silné stránky, zatímco ty slabé potlačí. Kameny vám mohou pomoci při řešení složitých situací.

Achát

Achát má jedinečný vzhled, jelikož vzniká vrstvením proužků křemene, chalcedonu a opálu. Může tak mít různé barvy, od červené a oranžové přes hnědou až k odstínům modré a zelené. Tento minerál vám pomůže najít v životě pevný bod, kromě toho posiluje sebedůvěru. Budete se tak cítit lépe, a to i během stresových situacích. Staňte se jistější, odvážnější a objevte svou vlastní identitu. Stejně jako každá osobnost je originálem, i každý achát je jedinečný.

Býčí oko

Pro osoby ve znamení Štíra se skvěle hodí také býčí oko. Tento kámen má velmi zajímavou barvu s netradičními odlesky. S oblibou je tak využíván i při výrobě šperků. Síla býčího oka vám pomůže uvolnit svalové napětí. Hodí se pro překonávání letargických stavů, když vám zrovna chybí motivace. Jedná se o kámen vitální energie. Kromě toho zlepšuje paměť a pomůže vám vybudovat si sebedůvěru.

Jadeit

V neposlední řadě se pro Štíry přímo nabízí jadeit. Ten mívá šedozelenou barvu, ovšem najít lze i jadeit v odstínech červené. Hlavní schopností jadeitu je harmonizovat organismus. Podporuje tak funkci několika orgánů. Je také označován jako kámen lásky, vnáší do života harmonii, pozitivní emoce, klid a mír. Hodí se pro meditace, získáte díky němu kontrolu nad svými myšlenkami a utlumíte duševní neklid.

Kamenů hodících se pro Štíry je celá řada. Ať už se rozhodnete pro některý ze zmiňovaných, anebo chcete najít jiný, podívejte se na e-shop Magie přírody. Vybírat můžete z široké nabídky jedinečných kamenů s garantovanou pravostí.