Pronájem vozů Tesla je levný, zajistěte si ho třeba ještě dnes

Projel kolem vás další vůz Tesla? Zajisté jste se za ním otočili, že ano? Tyto vozy jsou velmi impozantní a patří mezi průkopníky elektromobility. Pokud jste elektromobil ještě neřídili, pravděpodobně to toužíte vyzkoušet. Pokud jste ho už řídili, tak moc dobře víte, jak je jízda odlišná. Žádné čekání na přidání rychlosti, elektrovozy reagují ihned, jsou temperamentní a elegantní. Tesla patří mezi nejluxusnější značky současnosti a už se na tyto vozy nemusíte jen dívat, nabízí se vám jejich výhodný pronájem.

Jak na pronájem vozů Tesla?

Zapůjčení tesly se vám nabízí už od 2200 Kč za den To zajisté není mnoho. Můžete si ho půjčit na jeden den, na prodloužený víkend nebo na jak dlouho budete chtít. Tuto možnost zajišťuje pražská půjčovna elektrovozů, kterou naleznete na webu Pujcovna-tesla.cz. Půjčit si můžete celkem 3 modely, konkrétně Tesla S P85D, Tesla X P100D a také Tesla 3 Long Range. Každý z nich je úchvatný a nepřehlédnutelný. Podmínky půjčení jsou prosté, stačí, aby vám bylo už 21 let a byli jste alespoň rok majitelem řidičského oprávnění. Následně si stačí na webu vůz zarezervovat na potřebný termín. Každý z vozů má zaplacenou dálniční známku, povinné ručení, silniční daň a také asistenční službu. Vozy jsou ve skvělém stavu a čekají jen na to, až si je pronajmete.

Pokud uvažujete, že si v budoucnu elektrický vůz pořídíte, můžete si ho nejprve pronajmout, abyste se přesvědčili o jeho kvalitách. Možná jen hledáte pronájem spolehlivého vozu, který chcete na dovolenou, na obchodní schůzku či třeba na rande. Proč si neudělat radost, pronájem není drahý a můžete si s ním udělat třeba radost k narozeninám. Projděte si vozy v nabídce a zajisté už brzy budete mít jasno, který vůz byste si chtěli pronajmout. Rezervace je snadné a zvládne ji každý.