Pneumatiky vyžadují zvláštní péči, jak se o ně staráte vy?

Stejně tak, jako mnoho jiných částí vozu, i pneumatiky mají omezenou životnost a nevydrží věčně. Časem je potřeba je vyměnit, například, když mají sjetý vzorek, jsou velmi opotřebované nebo poškozené. Řádná péče o pneumatiky je základním předpokladem bezpečné jízdy. Je třeba kontrolovat stav pneumatik a mít po ruce kvalitní pneuservis, který zajistí všechny služby, které jsou potřeba v souvislosti s pneumatikami i koly jako celkem.

Pneuservis v Děčíně

Mezi nejlepší autoservisy s kompletními službami patří pneuservis v Děčíně, na který se můžete kdykoliv obrátit a vždy vám ochotně pomůže s řešením vašeho problému. Mnoho služeb zde získáte na počkání, například montáž a vyvážení pneu. Pokud se rozhodnete pro výměnu pneu z letních na zimní či naopak, můžete si zde nechat pneumatiky velmi levně uskladnit. Pneumatiky a příslušenství zde také zakoupíte, poradí vám zde, jaké pneumatiky jsou pro váš vůz vhodné a pořídíte je za internetové ceny. Nabízí se vám produkty značek jako GOODYEAR, PIRELLI, DUNLOP, HANKOOK, NOKIAN, FULDA, BARUM, SAVA, KINGSTAR aj.

Přezutí zajistí jak u běžných disků a pneu, tak i u runflatových, offroadových a dodávkových. Nakoupíte zde také disky a to od výrobců jako RONAL, DEZENT, DOTZ, AEZ a GEPARD. Pokud máte steré a nepotřebné pneumatiky, tak je zde ekologicky zlikvidují. Neobstarají vám zde jen výměnu pneumatik, ale také jejich opravy, pokud máte defekt nebo jste pneumatiku prorazili.

Pneuservis Děčín má nejmodernější vybavení, najdete zde přístroje od německé společnosti Twin Busch GmbH. Populární službou pneuservisu je také 3D geometrie. Jestliže potřebujete seřídit nápravu vozidla, zde vám provedou naprosto přesné měření díky 3D laserové technologii a perfektní seřízení. Seřízení geometrie prodlouží životnost vašich pneumatik a správná geometrie je také základem bezpečné jízdy. Navštěvujte pneuservis, který svému oboru rozumí, najdete ho na adrese Teplická 137, Děčín – Bynov (Bynovský areál – bývalá Armaturka) a navštívit ho můžete i na webu servisdecin.cz.