Operativní leasing vám zajistí méně starostí i nákladů

Váš vůz už dosluhuje a přemýšlíte o pořízení nového? Kupování nového vozu je spojeno s velkým množstvím starostí a také nákladů, je to závazek na dlouhou dobu, který vás bude stát mnoho peněz. Kromě toho je se samotným užíváním vozu spojeno mnoho starostí, včetně pořizování dálniční známky, neustálého přezouvání, pravidelných kontrol v servisu, poplatků za autorádio, silniční daň a mnoho dalšího. Navíc, v momentě, kdy vůz splatíte, už disponujete starším vozem, který už nemusí splňovat vaše požadavky. Představte si, že byste dostali vůz a žádné z těchto starostí neřešili. Přesně od toho je tu operativní leasing.

Objevte výhody operativního leasingu

Jedná se o službu, která vám zajistí nový vůz, který budete bez omezení používat a jediné, co budete řešit, tak je měsíční poplatek leasingové společnosti. Jen si představte, že si na 2 roky zajistíte nový vůz, za který budete platit třeba 5 tisíc korun měsíčně a nebudete nic řešit, od servisu až po dálniční známku, zkrátka nic, vůz bude mít zajištěné povinné i havarijní pojištění, všechny potřebné poplatky a na vás bude jen platit pohonné hmoty. Když leasing skončí, vůz vrátíte a opět si vyberete jiný nový vůz, můžete tak neustále disponovat novým vozem, který můžete libovolně používat bez starostí. Tato služba je velmi populární a výhodná. Využívají ji nejen soukromé osoby, ale i podnikatelé a stále více firem. Pořizování vozu už nemusí být spojeno s mnoha starostmi, ty bude řešit společnost, která vám bude vůz pronajímat.

Obzvláště když potřebujete ve firmě disponovat větším množstvím vozů, tak se tato služba velmi vyplatí. Za běžných okolností byste se museli starat o mnoho povinností kolem, takto je převezme leasingová společnost a vy si jen užíváte výhod vozu. Mezi nejlepší poskytovatele u nás patří barth-operak.cz. Na těchto stránkách si můžete vybrat některý ze široké škály vozů, které si můžete pronajmout. Co takhle třeba Volkswagen Golf za 4107 Kč za měsíc? Nebo byste raději chtěli SUV? Nabídka je velmi široká, stačí si vůz vybrat, zajistit si operativní leasing a užívat si pronájem vozu. S touto službou už nikdy nemusíte řešit, co se starým vozem, protože neustále budete jezdit v novém, který bude mít zajištěnou technickou, všechna pojištění, servis i povinné poplatky. Mít vůz bez starostí, to už není jen pouhým snem, s operativním leasingem se tato možnost nabízí každému. Proč platit za vůz, který vám časem zestárne a už nebude spolehlivý, jezděte stále v novém a levně, operativní leasing vám to umožní.