Nakupování se slevou – jak to funguje?

Slevy se na nás hrnou týden co týden. Nacházíme ve schránce spoustu letáků různých obchodních řetězců, supermarketů nebo obchodů s oblečením. Doba internetu přináší dnes také letáky ve formě e-mailu, kdy vám přichází elektronické letáky a vy můžete pohodlně listovat a nacházet, kde zrovna mají nějakou tu pro vás vhodnou slevu. Proč se soustředit jen na akce? Slevy můžete využívat přece po celý rok, ne jen ve slevových dnech či týdnech!

Portály se slevou

Slevový portál je dnes skvělou možností, jak získat nějakou tu slevu takřka bezbolestně. Stačí se jen zaregistrovat a pak už nakupovat. Je to velmi jednoduché, slevy využíváte, odměny se vám budou přičítat na vaše konto a vy si můžete požádat o výplatu, kdykoliv kdy to potřebujete. Jednoduché, rychlé a bez problému. Jak přesně nakupovat přes slevové stránky Tipli.cz? Je to jednodušší, než si myslíte!

Získáte část peněz zpátky

Skrz cashback portál Tipli vás odměna nemine. Najděte si internetový obchod, kde chcete nakupovat. Portfolio je velmi široké, takže máte možnost nakoupit ve více než 450 e-shopech všeho druhu. Koupíte zde léky, oblečení, elektroniku, kabelky, kosmetiku, obuv, zařídíte si dovolenou a podobně. Jakmile na stránkách najdete ten správný obchod, pak už jen stačí skrz Tipli.cz nakupovat. Proklikněte se skrz stránky do daného obchodu a vybíráte tak, jak jste zvyklí.

Ve chvíli, kdy nakoupíte opravdu všechno, co potřebujete, pak dokončíte nákup. Zaplatíte a následně vám zboží přijde domů. Z každé ceny nákupu získáte část peněz přímo na váš Tipli účet a následně si je můžete nechat poslat na váš bankovní účet. Slevy online jsou tak opravdu skvělou možností, jak získat pár korun navíc. Když budete s tímto portálem nakupovat pravidelně, můžete ušetřit až několik stovek měsíčně. A to už se vám přeci vyplatí!