Na maturitní ples je vhodné připravit se včas

Který středoškolák by se netěšil na maturitní ples. Je to příležitost jak se uvolnit po stresu při maturitní zkoušce, kterou je nutné podstoupit po absolvování čtyřletého studia. Budoucí maturanti, kteří jsou nyní v posledním ročníku, mají před sebou ještě téměř celý poslední školní rok, ovšem již nyní si v klidu a bez stresu před zkouškou dospělosti mohou v předstihu objednat zhotovení tiskovin souvisejících s maturitou.

 

Tyto služby zajišťuje Abc tiskárna, která kromě tisku maturitních nově nabízí i tisk reklamních letáků, plakátů, vizitek, vstupenek a jiného propagačního materiálu. U všech tiskovin garantuje vysokou kvalitu a rychlou dodávku.

Maturitní noviny

Tisk maturitních novin je stále oblíbenější službou. Maturitní noviny s vlastním zadáním objednatele vyhotovuje Abc tiskárna již od 50 kusů, a to ve velice krátké době a v prvotřídní kvalitě tisku i celého zpracování. Kreativní studenti tak mají možnost udělat radost hlavně svým spolužákům, ale i rodičům a dalším příbuzným, kteří se těší na maturitní ples. Jakmile budou mít autoři maturitních novin jasno, stačí vyplnit kalkulační formulář a obchodní zástupci Abc tiskárny se během chvilky sami ozvou a zašlou cenovou kalkulaci na míru. Ještě než se přikročí k samotnému tisku, překontrolují grafici tiskárny zdarma všechny texty a na případné chyby či nedostatky autory upozorní.

Kalendáře

S blížícím se koncem roku se stává velice aktuální příprava na nový rok. V domácnostech ani ve firmách se neobejdeme bez kalendářů, ať už se jedná o kalendáře nástěnné, stolní, plánovací nebo kapesní kalendáříky. Abc tiskárna zahájila tisk kalendářů v dostatečném předstihu, aby s příchodem nového kalendářního roku nebyl nikdo bez svého kalendáře. Všechny druhy kalendářů jsou tištěny ve vysoké kvalitě a zárukou jasných barev je plnobarevný ofsetový nebo digitální tisk. Vedení firem si kalendáře mají kalendáře v oblibě i proto, že slouží jako oblíbený firemní dárek. Kalendář s logem firmy je vyhledávaným propagačním předmětem, který je nejen vkusnou dekorací, ale má také svou praktickou funkci.