Kam za motoristickými zážitky?

Letošní podzim stále přeje počasí bez větších dešťových srážek, avšak i spadané listí můžete na vozovce způsobit pořádnou kalamitu. Sebejistě se Vaše auto naučíte řídit během pár hodin ve Škole smyku.

Přihlaste se do Školy smyku

Ve škole smyku se naučíte umět reagovat včas na jakoukoliv nepříjemnost při řízení na mokré či ledovaté vozovce. Nepříjemné počasí může v zimě nebo nynějším podzimním období překvapit i ty nejzkušenější řidiče. V poslední době můžete v televizních novinách, rádiu či novinách číst o tom, jak se na silnicích stává čím dál tím havárek. Některým samozřejmě lze jen stěží předejít, avšak prevencí před nechtěnou dopravní nehodou je umět ovládat svůj automobil. Díky Škole smyku můžete posunout své řidičské schopnosti zase o úroveň výš. Více informací o tom, co Vás čeká během kurzu, se dočtete zde www.firmanazazitky.cz/skola-smyku.

Neodolatelná jízda ve Ferrari

Pořádnou dávku adrenalinu můžete zažít při řízení luxusního vozu značky Ferrari. Kdejaký chlapec či mladý muž sní právě o řízení tohoto špičkového automobilu a právě Vám se může tento sen lehce splnit. Stačí chytit jedinečnou šanci za pačesy, usednout do tohoto sportovního vozu a nechat se pohltit skvělou atmosférou. Jízda ve Ferrari 488 Spider Vás bude fascinovat nejen svými technickými schopnostmi, ale také dech beroucím designem. Posuďte sám, který Vám z finančně dostupných motorových vozů umí zrychlit z rychlosti nula na stovku za pouhopouhé tři vteřiny? Milovníci silných terénních vozů budou nadšeni z divoké jízdy Hummerem. Tento legendární terénní vůz byl poprvé prověřen americkou armádou při boji v Perském zálivu a Vy se jím budete moci prosvištět v tuzemských podmínkách.