Je pro vás řešení odpadů v autoservisu příliš náročné?

Provozování autoservisu znamená mít neustále plné ruce práce. Je tolik zájemců o opravu vozu, že je někdy těžké všechny vyřídit. Jakoby práce nebylo už tak mnoho, po šichtě přichází další a tou je papírování a řešení povinností vůči státu. Nejde o něco, co by bylo během pár hodin vyřízené, povinnosti zaberou mnoho času i energie. Velmi náročná je zejména problematika odpadů v autoservisech. Odpady se musí třídit, průběžně evidovat, likvidovat a také se musí vše hlásit. Je to sice náročné, ale všechny tyto starosti za vás může převzít zkušená firma na Ecoservis.eu.

Co všechno pro vás firma zařídí?

Prakticky vše, od A do Z, od likvidace odpadů až po papírování. Firma vám pomůže i s tím základním a dodá vám potřebné příslušenství, zajištěny vám budou popelnice na filtry, hadry a další nebezpečný odpad. Dostanete tak kontejnery na autobaterie, ILNO, šanon s dokumenty, označení nádob a ceduli na stěnu s označením místa na odpady. Veškerý odpad budete správně třídit a když se vám sběrné nádoby naplní, firmu kontaktujete a ta odpad odveze a zlikviduje. Odpad si můžete nechat vyvážet i v pravidelných intervalech, jak vám to bude vyhovovat. Pokud si myslíte, že budete za službu stále platit, někdy za ní platit nemusíte.

Firma od vás totiž vykoupí železo, barevné kovy, autobaterie i katalyzátory. Snad tím nejdůležitějším je zajištění zákonných povinností, kterých opravdu není málo. Přeprava odpadů bude ohlášena na Ministerstvu přes OLPNO, bude vám vedena průběžná evidence odpadů a také vám bude zpracováno roční hlášení za odpady. Nemusíte mít strach z kontrol, protože budete mít vše řádně vedené. Jestliže nemáte zájem o všechny služby, možná hledáte jen někoho, kdo vám pomůže zpracovat roční hlášení za odpady. To vám zpracuje firma na www.RocniHlaseni.cz. Nahrajete jí dokumenty, zaplatíte za službu a experti se postarají o řádné pracování ročního hlášení a jeho odeslání přes ISPOP. Nepřidělávejte si starosti navíc a nechte problematiku odpadů těm, kteří jí rozumí nejlépe.