Je nejvyšší čas investovat do vašeho vozu

Mít vůz neznamená jen do něj tankovat palivo a využívat ho pro ježdění, motoristé by se o své vozy měly i řádně starat. Důležité je o vozy pečovat proto, aby si po co nejdelší dobu zachovaly svůj vzhled a také, aby vám mohly co nejdéle sloužit. Správná péče o vůz se po letech vždy projeví. Níže si představíme pár tipů na doplňky, které vy i váš vůz jistě oceníte.

Deflektor přední masky

K čemu deflektor přední masky vlastně slouží? Během jízdy vůz odolává nejen odporu vzduchu, ale také řadě nečistot, kam patří i kamínky a hmyz. Obzvláště kamínky jsou nepříjemné, protože dokáží trvale poškodit lak vašeho vozidla a drobné škrábance se časem hromadí. Pořízením deflektoru ochráníte kapotu vozu před kamínky a také zlepšíte proudění vzduchu při jízdě. Deflektory se vždy vyrábí přesně na daný typ vozu, takže si můžete pořídit deflektor i podle vašeho vozidla. Deflektor má i určitou estetickou výhodu, vůz s ním vypadá často mnohem lépe než bez něj.

Ofuky oken

Když jedete se svým voze, tak kolem něj proudí vzduch, který vytváří hluk. Že jste si někdy během rychlejší jízdy otevřeli okénko? Jistě to není nic příjemného, proudící vzduch je hlučný a je nepříjemné za těchto okolností okénka otevírat. Okenní deflektory, či také ofuky oken, pomáhají v tom, že při jízdě s otevřeným okénkem nevzniká takový průvan a ani takový hluk. Velkou výhodu to má i tehdy, pokud venku prší, za deště se přes deflektor voda jen tak nedostane a vy si můžete užít příjemnější jízdu.

Existuje mnoho doplňků, které vám pomohou k lepšímu vzhledu vozidla nebo k příjemnějšímu cestování vaším vozem. Pokud hledáte tu správnou inspiraci, navštivte specializovaný eshop vtvauto.cz a shlédněte, jako doplňky si můžete pořídit.