Jak zabezpečit vozidlo proti krádeži? Pomůže tento trik

Zloději jsou mazaní. Poradí si s celou řadou nástrah, které před ně předhodíte. Udělejte jim ale jejich práci těžkou s tímto jednoduchým trikem.

Zabezpečení vozidla proti krádeži je naprosto nezbytné. Obzvlášť v dnešní době, když za každým rohem číhá banda zlodějů. Chcete i vy mít jistotu, že vaše auto nikdo neukradne? Pak pro vás máme jeden tip, bez kterého se prostě neobejdete.

O co se jedná

Zabezpečení aut proti krádeži se den ode dne stává náročnější. Komplexnost vozů sice roste, zloději si ale stále dokážou najít cestičky, jak se do vašeho auta dostat. Naštěstí ale existuje celá řada způsobů, jak zloděje od vašeho auta odradit. A když už se probijí dovnitř, připravit jim nemilé překvapení. A nemusíte se bát, nebudete bolet. Tedy alespoň fyzicky.

Jakmile se zloděj dostane dovnitř a bude si myslet, že je kořist jeho, vy budete mít poslední eso v rukávu – imobilizér v klíči. O co se vlastně jedná? Jde o skvělý systém, který zabrání, aby vám někdo ukradl auto. Uvnitř klíče je totiž nahraný unikátní kód. Ten je potřeba spárovat se systémem ve vašem vozidle, aby vůbec došlo k jeho nastartování.

Funguje i bez baterie

Imobilizér v klíči slouží jako taková vstupenka k vašemu automobilu. Systém totiž nejprve bude hledat kód spojený s vašim klíčem. Jakmile ho najde, systém schválí propojení s palivovou soustavou. Díky tomu budete moct nastartovat a odjet kamkoliv se vám jen zachce. A to i v případě, že vašemu klíči uvnitř dojde šťáva. Imobilizér v klíči je totiž nezávislý na baterii. Vaše vozidlo tak hravě nastartujete i bez jeho pomoci.

Zaujal vás tento systém ochrany? Není nic jednoduššího, než si ho nechat implementovat přímo do vašeho vozidla. Kontaktujte společnost Essatech a prozkoumejte, jaké možnosti na tomto poli jsou vlastně dostupné. Můžete si nechat nainstalovat nejen výše zmiňovaný imobilizér v klíči, ale i celou řadu dalších zabezpečení vašeho vozidla. Začít přitom můžete už venku, poté přidat například bezpečnostní tlačítko a k tomu následně dodat i imobilizér v klíči. Budete tak mít skvělý systém, přes který se každý jen tak neprolomí.