Ekologická likvidace automobilů: Jak se rychle a s ohledem k přírodě zbavit starého automobilu?

Obecně platí, že když si lidé koupí nové auto, buď za staré auto vymění, nebo ho prodají. V některých případech ale může být vaše staré auto v tak špatném stavu, že už je jen jedna možnost – likvidace. Existuje hned několik ekologických způsobů, jak zlikvidovat svůj starý vůz. V některých případech z toho mohou být i nějaké peníze pro vás, na příklad s pomocí společnosti RECAVIA s.r.o., s provozovnou SbohemAUTO.cz.

Odtah a ekologická likvidace zdarma

Pokud se nechcete likvidací starého vozu stresovat, můžete ho často prodat firmě, která zajistí odtah a profesionální likvidaci. Jediné, co musíte udělat, je zavolat na bezplatnou linku 800 10 12 15. Operátorovi vysvětlíte stávající stav vozu a veškeré informace o něm. Operátor zpracuje ihned všechna fakta a poskytne vám adekvátní cenovou nabídku. Ano, čtete správně, i za vůz určený k likvidaci můžete získat určitou finanční částku a to není jediná výhoda.

Odtah, likvidace vozidla odhlášení – nic z toho již nebude vaší starostí. O vše se postarají profesionálové se sbohemauto.cz. Všechny služby lze využít nejen na likvidaci osobního automobilu, ale také nákladních vozů.

Další možnosti ekologické likvidace

  • Rozeberte vůz a prodejte použitelné díly. V mnoha případech můžete na svém voze vydělat více peněz prodejem jeho a dílů než prodejem celého vozu. Pokud máte čas a trpělivost, můžete díly nafotit a prodat přes inzertní servery. Je to však zdlouhavá a časově náročná procedura. Zájemci se mohou objevit i za několik týdnů
  • Věnujte ho charitě. V některých případech může váš vůz potřebovat pouze opravy, které jsou dražší než samotné auto. Existuje však mnoho charitativních organizací, které často dokážou získat opravy zdarma a mít tak fungující vůz. Poté jej může charita prodat a výtěžek si ponechat. Někdo, kdo potřebuje auto, dostane levné auto a charita dostane rozumný dar.