Bez správného klíče nenastartujete svoje auto

Autoklíče patří ke každému automobilu stejně jako třeba kola nebo volant. Správným klíčem nejen svoje auto otevřete, ale také nastartujete. S vývojem moderních technologií se do klasických autoklíčů přidávají různé elektronické součástky. Některé umožňují odemykání automobilu na dálku, další zase chrání před odcizením.

Pokud si pořizujete automobil nový, ve většině případů obdržíte autoklíče dva, s bezpečnostním štítkem nebo kartou. Ty obsahují informace v podobě kódu, které jsou důležité pro výrobu klíčů náhradních. Informace je potřeba mít dobře uložené, pokud by se dostaly do nepovolaných rukou, dáváte tak cizím osobám možnost nechat si vyrobit náhradní autoklíč od vašeho vozidla.

Kvalitní ochrana vašeho vozidla

Každý majitel automobilu se snaží svoje vozidlo chránit před odcizením. Způsobů je několik a lze je i kombinovat. Tím se zvýší zabezpečení automobilu.

Mezi velmi časté prostředky patří zámek volantu. V nabídce naleznete celou řadu různých modelů. Poměrně moderním pomocníkem je GPS hlídač, který upozorní na pohyb automobilu.

Díky moderním technologiím se velmi často využívá imobilizér. Toto zařízení lze umístit i v autoklíči. Díky němu dochází, při nesprávné manipulaci, k blokaci řídící jednotky motoru a tím pádem nedojde k nastartování a odcizení automobilu. Informace v podobě kódu obsahují čipy ( transpondéry). Naleznete je i v internetovém obchodě Auto-klic24.cz. Kromě čipů si zde můžete objednat obaly na klíče, klíče vystřelovací, mikrospínače nebo silikonová pouzdra. Není váš autoklíč vystřelovací a rádi byste jej měli? Není problém, můžete si je v obchodě objednat.

Pokud se po e-shopu rozhlédnete, zjistíte, že nabízí nejen autoklíče k celé řadě známých značek. Produkty jsou bez loga či obchodního značení. Ta patří výhradně příslušným společnostem.