Zjistěte, jak sledovat více webů najednou

V dnešní době snad nenajdete nikoho, kdo by neměl nějaký oblíbený web, který rád sleduje. Dříve bylo v módě kupovat si noviny nebo časopisy, ale s nástupem internetu většina lidí od tohoto trendu ustoupila a raději sleduje obsah zcela zdarma online. Máte zde k dispozici nespočet zajímavých magazínů, kde můžete číst novinky z mnoha oborů. Každého zajímá něco jiného a pokud se toho chcete dozvědět více, někdy je třeba navštěvovat více magazínů. Pravidelné sledování většího množství webů je časově velmi náročné a také to není pohodlné. Existuje způsob, jak sledovat více webů najednou?

Používejte portál Cerstvezpravy.cz

Existuje snadný způsob, jak sledovat všechny oblíbené články a sice s pomocí portálu Cerstvezpravy.cz, který má za cíl monitorovat obsah všech kvalitních českých zpravodajských serverů a magazínů. Tento obsah je zobrazován ve formě titulků jednotlivých článků. Celý web je rozdělený do tématických kategorií, od zpravodajství až po sport, kulturu, ekonomiku, dům a zahradu, články pro ženy a další. V každé kategorii najdete všechny články, které vyšly na všech tématických webech. V sekci se sportem tedy můžete sledovat všechny sportovní články ze všech kvalitních sportovních serverů.

Jelikož můžete na jednom webu sledovat obsah mnoha webů, už nemusíte chodit na větší množství webů a složitě se probírat obsahem, jednoduše si přečtete titulky jednotlivých článků. Když vás nějaký titulek zaujme, stačí na něj kliknout a dostanete se tak na celý článek. Možná vás nezajímá obsah ze všech zdrojů, ale jen z některých. Jednotlivé zdroje si proto můžete označit jako oblíbené a následně je sledovat ve vaší vlastní sekci „Moje“. Pokud nechcete, aby vám žádný zajímavý článek unikl, můžete si nechat zasílat informace o nových článcích přímo na váš email.